KOSZ PEŁEN SREBRA I ZŁOTA!

    Mistrzostwa powiatu w koszykówce szkół ponadgimnazjalnych zdominowali „Bemowiacy”. Drużyna dziewcząt prowadzona przez p. Marka Sobiecha zajęła drugie miejsce pokonując „Staszica” i „Dwójkę”. Zwycięstwo z ZS 2 okupione zostało kontuzjami Ani Karwackiej i Moniki Dymkowskiej, co niestety dało się odczuć w finale. Nasze dziewczęta nie sprostały „Krasiniakowi” zdobywając srebrne medale.
Chłopcy trenowani przez p. Andrzeja Kwiatkowskiego byli w swojej kategorii bezkonkurencyjni. Pokonali ZS 2 i I LO zdobywając mistrzostwo powiatu i prawo gry w rozgrywkach rejonowych.
    Tam już niestety tak dobrze nie było. Ślepy los w jednej grupie skojarzył faworytów rozgrywek, czyli reprezentantów Mławy, Pułtuska i ZS 1 z Ciechanowa. Nasi reprezentanci prowadzili wyrównaną grę z rywalami, ale kontrowersyjne decyzje sędziów w końcówkach meczów zdekoncentrowały naszych chłopców. „Bemowiacy” nie potrafili utrzymać nerwów na wodzy i nieznacznie przegrali mecze grupowe, co skutkowało zajęciem trzeciego miejsca w grupie i piątym w rejonie.

 


 

Wirtualny spacer
Flag Counter