Turniej piłki nożnej "Trawa CUP" 2013

Tradycyjnie w naszej szkole rozpoczęliśmy rok szkolny turniejem piłki nożnej chłopców na boisku trawiastym. Do turnieju zgłosiło się 14 zespołów. Każda drużyna składała się z 8-miu zawodników i bramkarza oraz z zawodników rezerwowych. Faworytów nie było, wygrać mogła każda drużyna. Każdy mecz był bardzo ważny, ponieważ system pucharowy rozgrywek „ nie lubi przegranych” i tylko zwycięzcy przechodzą dalej.

Nagroda w postaci pozostania w dalszej części turnieju spowodowała, że mecze były ciekawe i emocjonujące. 23.10.br w meczu finałowym spotkały się ekipy klas Is i IVtt.

Obydwie drużyny przystąpiły do tego „starcia” zmobilizowane i widać to było na boisku. Niestety młodym zawodnikom zabrakło trochę doświadczenia, które zapewne przyda im się w przyszłym roku. Mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla „starszaków”, czyli klasy IV tt .

Złoto w tegorocznym „ Trawa Cup” zdobyli:

1. Michał Korytkowski
  2. Michał Świtalski