Spotkanie autorskie

W ramach XVIII Ciechanowskiej Jesieni Poezji 9 października 2013 r.  w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie.

Naszymi gośćmi byli:

Zofia Humięcka z  wykształcenia biolog, z zawodu diagnosta, z miłości do książek poetka. Poza literaturą lubi przyrodę i podróże. Jest członkiem Klubu Pracy Twórczej i Stowarzyszenia Autorów Polskich oddział w Ciechanowie. Zadebiutowała w 2001r.,tomikiem wierszy „Chwila”. Ostatnio w 2011r ukazał się kolejny tomik wierszy pt: „Rękawiczka”.

Aleksander Bukowiecki dziennikarz i autor książek (m.in. nagrodzonego przez miesięcznik „Fantastyka” opowiadania science-fiction „Sensorita i Ferty”), miłośnik literatury, ale też techniki, z wykształcenia socjolog.

Tradycyjnie goście zostali podjęci poczęstunkiem i  dokonali wpisu do kroniki szkoły.

Prelekcji poetów wysłuchali uczniowie klasy III I oraz nauczyciele bibliotekarze. Nasi goście to osoby niezwykle pogodne, ciepłe i pełne refleksji. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Młodzież podziękowała przybyłym gościom kwiatami.