Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

Inauguracja roku szkolnego

2013/2014

Witaj szkoło! Dwa miesiące wakacji minęły jak z bicza strzelił i oto znowu znaleźliśmy się w przyjaznych murach naszej szkoły. Jeszcze trochę żal nam wakacyjnego lenistwa, piaszczystych plaż i górskich szlaków, ale w głębi duszy cieszymy się z powrotu do szkoły. My – uczniowie starszych klas czujemy się tu przecież jak w domu: tu spotykamy się z kolegami, tu mamy przyjaciół, tu wreszcie możemy liczyć na wsparcie i pomoc nauczycieli. Nieco zagubieni i przestraszeni „nieznanym”  wydawali się więc dzisiaj tylko pierwszacy, którzy z dość niewyraźnymi minami zebrali się przed dziewiątą w sali gimnastycznej. To właśnie tutaj, ze względu na złą pogodę, odbyła się inauguracja roku szkolnego 2013/2014. Wzięli w niej udział uczniowie sześciu klas pierwszych: czterech technikum i dwóch liceum ogólnokształcącego. Dyrektor szkoły – pan Eugeniusz Maziński skierował do nich, jak i całej społeczności szkolnej serdeczne słowa powitania i życzył sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

W obecności uczniów klas pierwszych świętowali dzisiaj swój sukces uczniowie, którzy w minionym roku szkolnym otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:

• Mariusz Tkaczyk
  • Małgorzata Jarzyna

Zostali stypendystami Prezesa Rady Ministrów. Pozostali odebrali dzisiaj z rąk Dyrektora Szkoły nagrody pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców. Za bardzo dobre wyniki w nauce i doskonałą frekwencją nagrodzeni zostali:

• Kinga Racka – klasa II b
  • Łukasz Bobryk – klasa II te
  • Paweł Chrzustek – klasa II te
  • Adrian Mikuła – klasa III tt
  • Michał Maliszewski – klasa IV tt

Tak więc, drodzy Bemowiacy, warto zostać prymusem. Nagrodzonym gratulujemy a wszystkim koleżankom i kolegom życzymy sukcesów w nauce.