Mam talent

 

26 marca 2013 roku naszej szkole odbył się konkurs talentów, którego organizatorką była Pani Iwona Zdrojewska, nauczycielka j. angielskiego. W Sali zebrali się uczniowie z różnych klas. W jury zasiedli Pani Iwona Zdrojewska, Pani Dorota Smolińska, Pan Cezary Bagiński, oraz przewodniczący uczniów Krystian Pyra „Sołtys”, wraz z ks. Grzegorzem Walczakiem.Uczestnicy pokazali różne talenty, min. taniec, śpiew, grę na klawiszach oraz beatbox. Wykazali bardzo duże zaangażowanie, można zauważyć, że włożyli dużo pracy w przygotowania. Poziom uczestników był wyrównany, jurorzy mogli oceniać i wydawać opinię. Wszyscy świetnie się bawili, do tańca dali porwać się nawet nauczyciele. Ostatecznie konkurs wygrał ''Kondzio'' czyli Konrad Jezierski z własną próbką beatbox'u. Jego występ podobał się publiczności, utrzymywał kontakt z widzami. Nie oznacza to, że pozostałe występy nam się nie podobały. Prowadzący wraz z ochroniarzem, w którego rolę wcielił się Łukasz Woźnicki wczuli się w swoje role, rozbawili publiczność i nie dali nam się nudzić. Przewodnicząca jury zawyrokowała, iż wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom, dlatego zobaczymy ich ponownie podczas Dni Otwartych w naszej szkole, tj: 29 kwietnia 2013 r

Zapraszamy gimnazjalistów

Będzie się działo!

 


 

Wirtualny spacer
Flag Counter