LIGA ZAKOŃCZONA! CHŁOPCY Z BEMA W PODWÓJNEJ KORONIE!

 

16 marca na gościnnej hali MOSiR rozegrany został turniej finałowy IV edycji Ciechanowskiej Młodzieżowej Ligi Siatkówki. Cztery zespoły dziewcząt i sześć drużyn męskich zaciekle walczyło o jak najlepsze lokaty końcowe. Wśród dziewcząt swój prymat potwierdziła „Dwójka” pokonując po bardzo emocjonującym pojedynku swoje młodsze koleżanki z Gimnazjum w Opinogórze. Za to żeńska drużyna ZS CKR w Gołotczyźnie sprawiła dużą niespodziankę w turnieju. W półfinale nieznacznie uległy Opinogórze a w kolejnym meczu pokonały I LO zajmując trzecie miejsce.

            Wśród chłopców w tym roku niepodzielnie panuje drużyna spod znaku „Bema”. Kilka tygodni wcześniej zwycięstwo w mistrzostwach powiatu, a teraz tryumf w lidze. W drodze do finału odprawili ZS 3 a w finale ZS 2 i mogli się cieszyć z podwójnej korony. W meczu o trzecie miejsce Gołotczyzna ograła „Staszica”. Piątą lokatę po zaciętym meczu zajęli zawodnicy ZST, którzy pokonali I LO.

 

 Pamiątkowe dyplomy i puchary wręczył drużynom dyrektor ZS 1 w Ciechanowie – pan Eugeniusz Maziński. Najlepszym zawodnikiem został rozgrywający naszej drużyny Damian Sepczyński a najlepszą zawodniczką Kinga Miklaszewska z Opinogóry. Obydwoje dostali pamiątkowe puchary z rąk Bartłomieja Zdrojewskiego -  wiceprezesa KS Zamek Ciechanów.

            Szczególne podziękowania należą się nauczycielom WF z „Bema” oraz dziewczętom i chłopcom z klasy 1 tt/tc oraz 2 ti/tl za pracę przy organizacji turnieju finałowego.

 

 


 

Wirtualny spacer
Flag Counter